Košík:
prázdný  

O mně

        Milí návštěvníci těchto stránek,
jmenuji se Ranka Tučková, pocházím z Českých Budějovic, kde také působím jako kartářka zenových karet, lektorka výuky zenových karet a zpěvačka.
Na vědomou duchovní cestu mě asi před dvaceti lety přivedla řada životních katastrof. Musela jsem hledat jiný způsob života, neboť ten dosavadní nefungoval.
        Hlavním mým poznatkem a naprostým převratem bylo zjištění, že mysl, tedy náš logický rozum, není dobrým rádcem a není radno řídit podle něho svá rozhodnutí a chování. Tím správným vedením má být hlas naší duše - intuice.
        To je jen velmi stručné vysvětlení jaká je má cesta životem. Je to cesta Pravdy a Lásky, cesta v souladu s Bohem. Na ni mi pomohl zásadním způsobem zenový mistr Osho, z jehož knih jsem čerpala první informace. Jako by mi mluvil z duše. Vyvrcholením mého úplného převzetí zodpovědnosti za sebe byly ovšem jeho karty Osho zen tarot. První tři roky jsem s nimi pracovala jen pro sebe, až časem se začaly objevovat náhodné příležitosti výkladů pro mou rodinu a přátele. Od roku 2000 nabízím rozbory osobnosti či odpovědi na jakékoli otázky profesionálně. Jak používat tyto karty vyučuji zájemce, kteří chtějí sami na sobě prcovat. Napsala jsem knihu Průvodce zenovým tarotem, kterou velmi doporučuji jako návod k Osho zen tarotu.
        Zenové karty jsou nejlepším nástrojem k sebepoznání, jaký znám. Na českém trhu, ani ve světě nenajdete nic lepšího. Tyto karty nevěští! Mapují přítomný okamžik, poskytnou kompletní informace o Vašem stavu nebo životní situaci jak z povrchu dění tak z hloubi nitra a k tomu podají jasné návody, jak situaci řešit. Lze se jimi ptát na konkrétní otázky, když se potřebujete rozhodnout o vážném kroku. Řeknou Vám, kde se nacházíte ve svém duchovním vývoji a jaký má být další postup na Vaší cestě. Můžete díky nim pracovat na svých partnerských, rodinných, kolegiálních a jiných vztazích. Lze s nimi diagnostikovat stav Vašich čaker a tak přispět ke spolupráci s vlastním tělem. Dále nabízí mnoho dalších možností a témat, které život přináší. Mají neomezené možnosti.
        Zenové karty používám denně. Jsou mi tlumočníky mezi vědomím a podvědomím - nitrem, mezi mnou a Bohem. Osobně považuji tenhle balíček 79 karet za důvěrného přítele a spolehlivého průvodce životem, za kterého jsem nesmírně vděčná autorovi. Díky, Osho :-)

Ranka